5.07.2019

Вийти за межі класу


7 травня 2019 року педагоги м. Херсон та Херсонської області ознайомилися з особливостями організації освітнього середовища в умовах запровадження Концепції Нової української школи в Херсонському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8» Херсонської міської ради.

4.08.2019

4 клас: Державна підсумкова атестація чи підсумкова контрольна робота?

            Шановні батьки та колеги, у кінці навчального року всі чотирикласники нашого міста будуть здавати обов'язкову Державну підсумкову атестацію в письмовій формі з української мови та математики.

У березні  відбувся День Відкритих Дверей у новітньому закладі освіти – Новопечерській школі (місто Київ). Заклад гостинно відкрив свої двері для 600 педагогів з різних куточків України. Програма заходу була дуже насиченою і змістовною. Для ознайомлення з новітніми методиками навчання гостям було представлено (на вибір) 50 майстер-класів, екскурсія по закладу.
Цей заклад вирізняється з-поміж інших тим, що паралельно з українськими  освітніми програмами в навчання учнів уводяться найкращі світові методики, що культивують європейський світогляд та національну свідомість.

3.18.2019

Спільний проект


 За двосторонньою ініціативою Уряду Фінляндії і Міністерства освіти і науки України протягом чотирьох років в Україні реалізовуватиметься спільний проект, метою якого є підтримка реформи «Нова українська школа».

3.15.2019

Тиждень 26. Великдень

Дослідницькі / проблемні запитання

  • Про що розповідає писанка?
  • Що покладемо у великодній кошик?
  • Як святкують Великдень у світі?
  • Які традиції Великодня у моїй родині?
  • Як святкують прихід весни?
  • Що святкують навесні?

3.10.2019


"Навчання - це круто!"  вирішила Компанія Prometheus і запустила безкоштовні онлайн-курси для підвищення кваліфікації вчителів від Массачусетського технологічного інституту, Колумбійського та Квінслендського університетів.
«Prometheus та Центр інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки Nova Ukraine отримали дозвіл на дубляж українською мовою чотирьох онлайн-курсів для вчителів легендарного Массачусетського технологічного інституту, Колумбійського та Квінслендського університетів. Відтепер українські вчителі зможуть безкоштовно підвищувати свою кваліфікацію за допомогою передових онлайн-курсів найкращих університетів світу на Prometheus – а отримані ними сертифікати мають бути зараховані державою в якості підвищення кваліфікації», - зазначають у Prometheus.
Навчайтеся із задоволенням!